Full-stack dev z Javą we krwi poszukiwany!

Ale o co chodzi?

Są projekty do zrobienia, a czasu ciągle za mało, więc szukamy programistów gotowych na zmianę pracy. Realizujemy kilka projektów naraz, a kilka mamy w planach, więc z doświadczenia mogę powiedzieć, że z pewnością nie utkniesz w jednym.

 

Są to chociaż nowe technologie czy tak jak wszyscy?

W tej kwestii mam same dobre i wspaniałe wiadomości. Po pierwsze tworzymy w najlepszym języku - w Javie. "Tyle to się domyślam", powiesz. No to dodam, że szeroko używamy Javy 8, a w jednym projekcie nawet Javy 12. Jesteśmy wielkimi fanami Springa, więc znajdziesz u nas kilka produktów z tej rodziny: Framework, Security, Data, MVC, Boot. I tutaj dochodzimy to ważnej kwestii - zależy nam na tym, żebyś rozumiał koncepcję Springa i miał doświadczenie w pracy z nim. Na pewno to rozumiesz, bo w końcu jest on u nas obecny prawie wszędzie.

Frontend - muszę o nim wspomnieć. Nie bez przyczyny szukamy full-stacka, a nie backend deva. To wiele ułatwia - zmieniające się projekty, Scrum, urlopy, niewielka liczba programistów. To wszystko powoduje, że ciepło myślimy o osobie, która oprócz backendu, chętnie pokoduje na froncie. Korzystamy z czystego JavaScriptu okraszonego uznanymi w świecie bibliotekami jak jQuery, ale mamy też Angulara (obecnie 7, ale lada chwila może być nowszy) z TypeScriptem.
Na pewno trafi się dodanie kilku tagów HTML-owych, wspartych CSSami, przez SASSa. Nie musisz być w tym ekspertem, ale podstawowa wiedza, wsparta pasją rozwoju spotka się z uśmiechem z naszej strony.

Jesteśmy profesjonalistami, więc uważamy, że każdy kawałek kodu, który warto i ma sens otestować automatycznie, należy pokryć testami. jUnit, Mockito, PowerMock, Spock to wszystko znajdziesz u nas i będzie nam niezmiernie miło, jeśli powiesz, że też piszesz testy do swojego kodu. 

 

Dobra, dobra, ale jakiego doświadczenia oczekujecie?

A jakie masz? Wygląda to na żart, ale z programowania się nie żartuje. Interesuje nas każdy poziom, zaczynając od dojrzałości w pisaniu kodu odpowiadającej 2 latom programowania. Umiesz więcej? Świetnie. Zaakceptujemy wyższe oczekiwania finansowe.

 

To ile płacicie?

Sam nie lubię czytać takich odpowiedzi, ale to prawda. Wszystko zależy od Twoich umiejętności, przebojowości i tego, jak ocenimy wartość, jaką wniesiesz do naszej firmy. Nasza oferta na pewno będzie co najmniej rynkowa.

 

Przebojowości? U programisty?

O tak! Nie mamy menadżerów ani dyrektorów. Motorem postępu i zmian jest każdy z nas. Dlatego zależy nam na tym, żebyś miał siłę i chęć prowadzania zmian, które uważasz za słuszne. Sądzisz, że przyszłość naszej firmy związana jest z .NETem, a nie Javą? Powiedz o tym, użyj argumentów, wysłuchaj innych opinii, podejmij decyzję i zmień naszą firmową rzeczywistość.

 

Gdzie jesteście?

Biurko, z którego będziesz czynił dobro swoim kodem, mamy dla Ciebie przygotowane w centrum Krakowa. Praca zdalna jest jak najbardziej możliwa, ale ze względu na łatwiejszą komunikację wolelibyśmy, żeby to ograniczyło się do kilku dni w miesiącu.

 

A może jakieś benefity?

Oczywiście, że są. Prywatna opieka medyczna, obiady, imprezy firmowe, wyjścia na paintball, kajaki itp.

 

Jak mogę przyjść na rozmowę, zanim inni to zrobią?

Odezwij się do mnie. Z przyjemnością odpowiem na pytania i powiem, co dalej zrobić.

If you like what I do, consider buying me a coffee :)

Buy me a coffeeBuy me a coffee